Hakkımızda

 

Tarihçe
Yüksek İşlerYüksek İşler, 2005 yılında yerden yüksekte gerçekleştirilecek teknik işlere (montaj, boya, bakım, vb) etkin, güvenli ve verimli alternatif çözümler sunmak  amacı ile ticari hayatına başlamıştır.  Zaman içerisinde iskele, vinç, sepetli platformlar gibi geleneksel yöntemlerle erişilmesi imkansız veya verimsiz olan alanlarda endüstriyel tırmanış ve iple erişim yöntemleriyle hızlı ve etkin çözümleri Avrupa Emniyet Standartları’na bağlı kalarak inşaat, turizm, organizasyon, aydınlatma gibi sektörlerde de sunmaya başlamıştır.

2007 senesinde gerçekleştirdiğimiz Boğaziçi Köprüsü Dekoratif Aydınlatma projesinde verdiğimiz iple erişim hizmeti, Türkiye’de gerçekleşmiş en önemli iple erişim projesi olmakla beraber, bu çalışma yönteminin Türkiye’de farklı sektörler tarafından duyulmasını ve tercih edilmesini sağlamıştır.

Dış cephe aydınlatma montajı, teknik montaj (çelik yapı montaj/torklama hizmetleri), sahne kurulum/asım hizmetleri, NDT (tahribatsız muayene) hizmetleri, yaşam hatları/düşme durdurma sistemleri projelendirme/montaj, yüksekte güvenli çalışma danışmanlığı, yüksekte güvenli çalışma eğitimleri ve IRATA sertifikalı iple erişim eğitimleri gibi farklı alanlarda uluslararası geçerliliği olan sertifikasyonlar ve akreditasyonlar kapsamında hizmet vermekte olan Yüksek İşler, yüksek risk taşıyan bu hizmetlerin bünyesindeki tecrübeli proje yöneticileri, mühendisler ve teknisyenler sayesinde  doğru planlama, doğru ekip ve ekipman sayesinde en verimli ve güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Yüksek İşler, 2010 yılında yükseklerde edindiği profesyonel tecrübelerini ve sahip olduğu mühendislik alt yapısını kullanarak, yüksekte güvenli çalışma konusunda eğitim, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermeye yoğunlaşmıştır. Yüksek İşler, sahip olduğu yurtiçi ve yurtdışı çözüm ortakları ile yaşam hattı (lifeline) projelendirme, kurulum ve montaj hizmetleri konusunda kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında bir çok orta ve büyük ölçekli projeye imza atmıştır.
 

Vizyon

Yüksek İşler, kurulduğu ilk günden bu yana hem müşterilerini hem de çalışanlarını güvenlik, kalite ve verimlilik konularında tatmin ve memnun etme, müşteri ve sonuç odaklı yaklaşımını koruyarak ülkemizde ve yurtdışında birçok projeye imza atma çabasındadır. Bu çaba içerisinde tüm müşterilerini, çözüm ortağı ve iş ortağı olarak görmekte ve her dahil olduğu projede güvenliği elden bırakmadan, verimliliği ve kaliteyi en üst düzeyde tutmaktadır. Tüm Yüksek İşler çalışanları takım çalışması konusunda ciddi birikime sahip olduğundan, sahip oldukları bu tecrübeyi dahil oldukları her projeye taşıma çabası içerisindedirler.  

Yüksek İşler, 10 yılı aşkın ticari hayatında, gelişime ve değişime açık olmanın, yapılan işin her zaman daha güvenli ve daha kaliteli gerçekleşmesini sağladığının bilincinde olarak, imza attığı her projede de bunu kanıtlamaktadır

Yüksek İşler, 2011 yılında , hizmet kalitesini daha da üst seviyeye taşıyabilmek amacı ile “ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi”, operasyonel iş güvenliği kalitesini korumak için “OHSA 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi” sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Tüm Yüksek İşler operasyonları, bu kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. 

Müşterilerine sunduğu tüm hizmetlerle ilgili tüm küresel gelişmeleri yakından takip eden Yüksek İşler, ulusal pazara uluslararası standartları ve akreditasyonları taşımak amacı ile 2011 yılında IRATA International (International Industrial Rope Access Trade Association – Uluslararası Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliğinin) operasyonel ve eğitim alanında üyesi olan ilk Türk firması olup, 2015 yılı itibari ile tek üye firmadır.

Yüksek İşler, ayrıca yine 2011 yılında sahne ve gösteri dünyasının tek sertifikasyon sistemi olan PLASA NRC (National Rigging Certificate) sertifikasına sahip olmuştur. Tüm sahne ve gösteri operasyonlarında PLASA standartları dahilinde montaj ve asım işleri gerçekleştirilmektedir

 

Sertifikaları büyütmek için üzerlerine tıklayınız.

IRATA

IRATA

Innotech

Innotech

NRC Rigging

NRC Rigging

ISO 9001

ISO 9001

OHSAS 18001

OHSAS 18001

 
 

Yüksek İşler'den Haberler

 • Yeni eğitim sahamız İstanbul Ataşehir'de açıldı!

  Yeni eğitim sahamız İstanbul Ataşehir'de açıldı!

  Yeni eğitim sahamız İstanbul Ataşehir'de açıldı. Eğitim merkezimizde IRATA, Yüksekte Güvenli Çalışma, Kurtarma, İskele gibi çeşitli eğitimler uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir.
 • KKDSepeti.com Açıldı!

  KKDSepeti.com Açıldı!

  Yüksek İşler'in yeni websitesi KKDSEPETİ.COM açıldı. Yüksek kaliteli kişisel koruyucu donanımı, uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
 • IRATA Eğitim Videosu

  IRATA operasyon ve eğitim üye şirketi olarak 6 yılımıza girerken iple erişim sektörünün daha bilinçli ve güvenli olması ilk günden beri önceliğimiz olmuştur. İple erişim sektörünün daha iyi olması yönünde emek veren tüm teknisyenlere ve şirketlere teşekkürler. Son birkaç IRATA eğitimimizi içeren kısa bir videoyu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Mayıs ayı eğitiminde görüşmek üzere. Güvende kalın.
 • 2106 TOSH Fuarındayız

  2106 TOSH Fuarındayız

  8 - 11 Mayıs 2016 tarihlerinde düzenlenen TOSH Expo İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarında standımıza uğradığınız için teşekkürler
 • Singing Rock Emniyet Kemerleri Stoklarda

  Singing Rock Emniyet Kemerleri Stoklarda

  Singing Rock Expert III serisi emniyet kemerleri, ip üzerinde çalışanlar için geliştirilmiş seridir
 • Eczacıbaşı Dikey Yaşam Hatları

  Eczacıbaşı Dikey Yaşam Hatları

  Esen Eczacıbaşı Eskişehir tesislerindeki dikey yaşam hatları montajlarını tamamladık.
 • 2017 IRATA Eğitimleri Yeni Eğitim Sahamızda

  2017 IRATA Eğitimleri Yeni Eğitim Sahamızda

  İstanbul Ataşehirdeki yeni eğitim sahamızda her ay açılan IRATA eğitimlerine bekleriz
 • Türk Telekom Eğitimleri

  Türk Telekom Eğitimleri

  Türk Telekom Eğitimleri Antalya ve İstanbul'da devam ediyor.
 • CCB Lifeline Azerbaycan Bakü

  CCB Lifeline Azerbaycan Bakü

  Yaşam Hattı ekibimiz, Azerbeycan'ın başkenti Bakü'de bulunan Convention Center binası üzerindeki yaşam hatları montajını bitirdi
 • TRAÇİM Yüksekte Çalışma Eğitimi

  TRAÇİM Yüksekte Çalışma Eğitimi

  Trakya Çimento - TRAÇİM personelinin Yüksekte Çalışma Eğtimleri tamamlandı
 • IRATA Eğitimleri

  IRATA Eğitimleri

  Ocak 2016'da gerçekleştirdiğimiz IRATA eğitiminde 16 katılımcı sertifikalarını başarı ile aldılar
 • IRATA Denetleme

  IRATA Denetleme

  IRATA tarafından periyodik olarak gerçekleşen şirket denetlememiz 2016 Ocak ayında gerçekleştirildi.
 • Petrol Ofisi Yaşam Hatları

  Petrol Ofisi Yaşam Hatları

  Petrol Ofisi Yarımca Tesislerindeki yaşam hattı kurulumunu ekiplerimiz başarı ile tamamladılar
 • Azerbaycan Eğitim

  Azerbaycan Eğitim

  Azerbeycan'ın Başkenti Bakü'de bulunan Flame Towers personeline iple erişim eğitimleri verildi
 • KASK Ürünler Geldi

  KASK Ürünler Geldi

  Yüksekte çalışma konusunda dünyanın önce gelen kask üreticilerinden olan İtalyan markası KASK'ın ürünleri stoklarımızda
 • Protekt Geri Sarmalı Düşüş Durdurucular

  Protekt Geri Sarmalı Düşüş Durdurucular

  Protekt'in geri sarmalı düşüş durdurucu serisi stoklarımızda.
 • Protekt Beam Clamp Profil Ankrajı

  Protekt Beam Clamp Profil Ankrajı

  Protekt Beam Clamp Çelik Profil Ankrajı, konstrüksiyon üzerinde yapılan çalışmalarda hızlı ve güvenli çözümler sunar
 • Her Ay Yeni Eğitim

  Her Ay Yeni Eğitim

  Her ay düzenlenen IRATA İple Erişim Kursları ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz
 • EÜAŞ Yaşam Hatları

  EÜAŞ Yaşam Hatları

  EÜAŞ Ambarlı Tesislerinde gerçekleştirdiğimiz yatay ve dikey yaşam hatları montajlarını tamamladık
 • Toros Tarım Tesisleri Yaşam Hatları

  Toros Tarım Tesisleri Yaşam Hatları

  Adana Ceyhan'da bulunan Toros Tarım Tesislerinde bulunan çatılar üzerindeki yaklaşık 2.000 metrelik yaşam hatları montajını başarı ile tamamladık
 • Türk Traktör Yüksekte Çalışma Eğitimleri

  Türk Traktör Yüksekte Çalışma Eğitimleri

  Türk Traktör personelinin Yüksekte Çalışma Eğitimleri tamamlandı
 • Eczacıbaşı Yüksekte Çalışma Eğitimleri

  Eczacıbaşı Yüksekte Çalışma Eğitimleri

  Eczacıbaşı Eskişehir ekibinin Yüksekte Çalışma Eğitimlerine başladık