NDT - Tahribatsız Muayene

 

 

Yüksek İşler ve çözüm ortağı olan Integrity NDT Mühendislik , ISO 9712 standardı gerekliklerini yerine getiren seviye 1, seviye 2 ya da seviye 3 sertifikalı ve çeşitlilik anlamında zengin deneyime sahip bir kadroya sahiptir.

Tahribatsız muayenelerde (NDT) İple Erişim yönteminin kullanılmasının ciddi avantajları vardır:

  • Proje bütçelerinin ciddi bir kısmı erişim maliyetleridir. İple erişim teknikleri geleneksel iskele ve platform çözümlerinin yerini alarak üşterilere ciddi bir tasarruf sunar.
  • Hem erişim hizmetleri hem de muayene ekipleri için tek iletişim noktası olarak Integrity NDT ve Yüksek İşler, müşterilerine her iki hizmetin de koordinasyonunu sağlayarak zaman verimliliği sağlamaktadır.
  • İp sistemlerinin kurulumu ve sökümü kolaydır. Böylece genellikle çalışma için öngörülen zamandan daha kısa sürede işin tamamlanmasına yardımcı olur.

İple erişim tekniği, istatistiksel olarak iskele sistemlerinden daha emniyetlidir. Ayrıca IRATA sertifikalı deneyimli teknisyenler ve bu sisteme uygun prosedürlerin kullanımı ile projenin sağlık ve emniyet yönetimine de katkı sağlar.

Integrity NDT Mühendislik ve Yüksek İşler, onshore ve offshore tesisleri barındıran geniş bir müşteri yelpazesine muayene ve iple erişim hizmetleri sunmaktadır.

  integritysadece logo