Kapalı Alanda Çalışma ve Kurtarma Eğitimleri

Kapalı Alanda Çalışma Eğitimleri

Yüksekte Çalışma ve Kapalı Alan Eğitimleri

Eğitimlerimiz yüksekte çalışmalarda ve kapalı alanlar yapılan işlerde, çalışanların sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını hedeflemektedir. Eğitim programları talepte bulunan firmalara göre planlanmaktadır.

Yüksekte yapılan her türlü işin yapısına uygun olarak Yüksek İşler Eğitim Sahası’nda ya da eğitim talep eden firmaların gerekli şartları uygunluğu tespit edilen sahalarında yapılan eğitimlerimizde;

  • 6331 Sayılı İSG Kanunu,

  • Kişisel Koruyucu Donanımını (KKD) tanıması ve kullanabilmesi,

  • Basit KKD kontrollerinin yapılabilmesi,

  • Güvenli çalışma yöntemleri,

  • Acil tahliye ve kurtarma bilgileri ve becerileri,

gibi bir çok konuda eğitilmektedir.

2011 yılından beri IRATA tam üyesi (Eğitim&Operasyon) şirketimiz, yüksekte çalışan- çalışacak ya da kapalı alana giren, kurtarma yapan-yapacak personelin ulusal ve uluslararası en güncel ve doğru bilgilerle eğitime katılan personelin iş sahasında daha da güvenli çalışmasını, tehlikeler ve riskler hakkında bilinçli hale gelmesini hedeflemektedir.

Eğitimlerimiz Yüksek İşler bünyesindeki IRATA Seviye 3 sertifikalı İş Güvenliği Uzmanı personelimiz tarafından verilmektedir. Eğitimdeki teorik ve pratik sınavları başarıyla tamamlayan katılımcılara 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve uygun yönetmeliğe göre “Başarı Belgesi” verilmektedir. Eğitimde hedeflenen başarıyı sağlayamayan katılımcılar için “Katılım Belgesi” düzenlenmektedir.

Eğitimlerimiz

TOP