Kalite Politikası

KALİTE POLİTİKASI

 

Türkiye’nin ilk profesyonel iple erişim, sahne kurulum/asım ve eğitim firması olarak vizyonumuz, doğru uygulanmadığı takdirde yüksek risk ihtiva eden yüksekte çalışma sektöründe, Türkiye’de standartların ve yönetmeliklerin oluşturulmasını sağlamak ve uluslararası standartlarda hizmet vermeyi hedefleyen bir yaklaşım uygulamaktır.

 

Tüm dünyada kabul gören BRITISH STANDARDS, EUROPEAN NORMS, WORK AT HEIGHT SAFETY ASSOCIATION ve INDUSTRIAL ROPE ACCESS TRADE ASSOCIATION standartlarını, kendi tecrübemizi ve güncel bilgimizi kullanarak ülkemizde kullanılmasını sağlamayı bir görev olarak görmekteyiz.

 

Sahip olduğumuz bütün uygulamalarda eğitimin, risk yönetiminin, iş prosedürlerinin, denetimin ve iyileştirmelerin gerekli olduğuna inanıyoruz.

 

Bunu gerçekleştirebilmek için, hedefimiz IRATA üyesi olabilmek ve ilgili sektörde Türkiye'nin önde gelen firması haline gelip sürmekte olan yönetim aşamalarını geliştirerek hizmet kalitemizi artırmaktır.

 

Öncü firma olarak, yüksek standartları hedefleyerek kazaları önlemek, yüksek risk taşıyan faaliyetlerde riski kaynağında kontrol altına almak ve sigorta olmasını sağlamak, iple erişim operasyonları/eğitimleri yönetmeliklerine, kanunlarına ve sistematik prosedürlerine uygun şekilde denetim yapmak, yüksekte çalışma/kurtarma eğitimleri vermek ve kişisel güvenlik ekipmanlarının uygun kullanılmasını sağlamak sorumluluğumuzdur.

 

Önce güvenliğe sonra da verimliliğe inanıyoruz ki burada uygulamanın en iyi şekilde yapılabilmesi için her ikisi de gereklidir. Bu nedenle, amacımız her iki unsurun da bütün olarak sağlanabildiği, optimize edilmiş uygulamalar tasarlamaktır.

YUKARI