MARKALARIMIZ

Markalarımız

Kişisel Koruyucu Donanım (KKD) Nedir?

Kişisel Koruyucu Donanımların İşyerlerinde Kullanılması Hakkında Yönetmeliğe göre; işyerindeki risklerin önlenmesinin veya yeterli derecede azaltılmasının, teknik tedbirlere dayalı toplu koruma ya da iş organizasyonu veya çalışma yöntemleri ile sağlanamadığı durumlarda Kişisel Koruyucu Donanımlar (KKD) Kullanılır.

Kişisel Koruyucu Donanım, bir veya birden fazla sağlık ve güvenlik riskine karşı korunmak için kişilerce giyilmek, takılmak veya taşınmak amacıyla tasarlanmış herhangi bir cihaz, alet veya malzemedir.

Yüksek işler olarak, 10 yılı aşkın süredir aktif olarak sahada çalışan teknisyenlerimizin danışmanlığında, güvenilir, konforlu, dayanıklı ve %100 Avrupa üretimi olan KKD’leri ithal ediyoruz.

SINGING ROCK

Öncelikli olarak yüksekte çalışan personelin güvenliği için ve aynı zamanda da profesyonel kurtarma ekipleri, askeri personel ve dağcılar için güvenilir ve fonksiyonel çözümler üreten, Çek Cumhuriyetinin güçlü firmalarındandır. Singing Rock, kendi çalışanlarının çok büyük kısmının hem yüksekte çalışma ve hem de dağcılık ve kurtarma konularında tecrübeli olması sebebi ile, hem üretici ve hem de kullanıcı profiline sahiptir. Dolayısıyla, son kullanıcının ihtiyaçlarının en doğru ve gerçekçi bir gözle görülebilmesi ve en tatmin edici ürünlerin geliştirilmesi noktasında, firmanın kendi çalışanlarının da bu ürünlerin düzenli kullanıcıları olmaları büyük avantaj sağlamaktadır.

KASK

İtalya’nın ve Avrupa'nın sadece kask üretimi yapan, en başarılı firmalarındandır. Güvenlik amaçlı ve bisiklet, kayak, outdoor gibi farklı başlıklar altında da çok çeşitli tasarım ve ürünleri olan, tek uzmanlık alanı da adı gibi kask olan firma, yüksekte çalışan personel için sunduğu ürünler ve bu ürünlerin üstün özellikleri ile göz doldurmaktadır. Teknolojik mükemmellik, fonksiyonellik ve estetik tasarım, firmanın en önemli öne çıkan özelliğidir.  Mühendislik ve AR-GE anlamında, kullanıcı için en yüksek koruma seviyesini garanti etmektedir. Kask markasının kalite garantisi, dikkatlice gözlemlenen sayısız güvenlik testlerinin ve yenilikçi teknolojinin bir neticesidir. Kask ürünlerinin tamamı İtalya’da üretilmektedir.

PROTEKT

Kişisel koruyucu donanım malzemeleri ile alakalı, gerekli bütün sertifikasyona sahip ve son kullanıcının güvenliği ve konforuna odaklı, Polonyalı üretici firma Protekt, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her çeşit emniyet kemerleri, lanyardlar, karabinalar, geri sarmalı düşüş durdurucular, tripodlar, geçici yaşam hatları, mobil ve tek nokta ankraj noktaları, her çeşit çelik ve örme sapanlar, kurtarma sedyeleri ve yüksekte çalışma platformları ve bunların son derce farklı ve zengin varyasyonları için pratik, güvenilir ve hızlı çözümler sunmaktadır. Dünyanın her yerine ihracatı olan firmanın ürünleri, özellikle fiyat ve kalite anlamında ciddi fark yaratmaktadır.

KRATOS

Emniyet kemerleri, geri sarımlı düşüş durdurucular, düşüş tutucular, şok emicili lanyardlar, karabinalar gibi 300'ün üzerinde ürün çeşidi ile, Fransız Kratos Firması, Hindistan'da ürettiği ürünleri bütün Dünya'ya ihraç etmektedir.

SKYLOTEC

1947 yılından beri Almanya'da yüksekten düşmeye karşı koruma amaçlı ürünlerin üretimini yapan Skylotec Firması, Dünya'nın birçok farklı yerindeki tesislerinin yanı sıra, Almanya ve Macaristan'da fabrikalara sahiptir. Tecrübesi ve birikimi ile, Skylotec Firması, yüksekten düşmeye karşı kişisel koruyucu donanım üretimi konusunda kesinlikle Dünya'nın önde gelen firmalarından biridir.

ÜRÜN KATALOGLARI

Singing Rock Katalog

Kask Katalog

Protekt Genel Katalog

Protekt Tripod Katalog

3M Ürün Katalogu

Kratos Katalog

Skylotec Katalog

Singing Rock Spor Katalog

Skylotec Wind Katalog

Skylotec Tactical Katalog

YUKARI