Yüksek İşler, yerden yüksekte gerçekleştirilen teknik işlere alternatif çözümler sunmak amacıyla 2005 yılında ticari hayatına başlamıştır. Ekibimiz, yıllar içinde kazandıkları deneyimleriyle, etkin, güvenli, hızlı ve verimli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Zaman içerisinde iskele, vinç, sepetli platformlar gibi geleneksel yöntemler, özellikle inşaat, turizm, organizasyon ve aydınlatma sektörlerinde yetersiz kalmıştır. Avrupa Emniyet Standartları’na uygun bir şekilde gerçekleştirdiğimiz iple erişim (endüstriyel dağcılık) hizmetleri, bu sektörlerde etkin ve hızlı çözüm önerileri sunmaktadır.

Yüksek İşler, Boğaziçi Köprüsü Dekoratif Aydınlatma projesinde iple erişim hizmeti vermiştir (2007). Bu proje, Türkiye’de gerçekleştirilmiş en önemli iple erişim faaliyetidir. Aynı zamanda iple erişim yönteminin Türkiye’de farklı sektörler tarafından duyulmasını ve tercih edilmesini sağlamıştır.

Yüksek İşler, 2010 yılından itibaren yüksekte güvenli çalışma konusunda eğitim, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri ve yüksekte çalışma konusunda malzeme tedariği hizmetleri vermeye yoğunlaşmıştır. Yükseklerde edindiğimiz profesyonel tecrübe ve sahip olduğumuz mühendislik alt yapısı, firmamızı ayrıcalıklı kılmaktadır.

Yüksek İşler, bünyesinde tecrübeli proje yöneticileri, mühendisler ve teknisyenler barındırmaktadır. Herbiri alanında uzman olan çalışanlarımız, doğru planlama, doğru ekip ve doğru ekipman ile en verimli ve güvenli hizmeti sunmaktadır.

Yüksek İşler, 2019 yılında KKD konusundaki uzmanlığına, dünyada konusunda lider PETZL Türkiye dağıtıcılığını ekleyerek güç katmıştır. 2020 Ocak ayından beri, PETZL ürünleri Türkiye'de Yüksek İşler tarafından dağıtılmaktadır.

Sertifikalarımız

IRATA Trainer Sertifikası

IRATA Operator Sertifikası

ISO:9001 Kalite Yönetim Belgesi

ISO 45001 İş Sağlığı Ve Güvenliği

YUKARI