Macera Parkları

Tüm ihtiyaçlarınız için geniş ürün yelpazesi

Müşteriler, rehberler ve kurtarma ekibi için

Macera Parkları, dikey dünya’ya açılan eşsiz bir kapı gibidir. Üçüncü bir boyuta doğru ilerlemeyi öğrenen hem çocuklar ve hem de yetişkinler eğlenerek limitlerini zorlar ve büyüleyici bir macera yaşamış olurlar. Misyonumuz, bu yeni macerayı tamamen istisnai bir tecrübeye dönüştürmektir.
Petzl macera parkı ürünleri, bu dikey macerayı yaşamak isteyen insanların, bunu mümkün olan en iyi tecrübe ile yaşamalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ürünlerimiz dayanıklı ve pratiktir. Böylece bir macera parkındaki günlük iş yükünü de çok daha kolay hale getiririz. Kullanıcılar için da tabi ki konforlu ve ergonomik tasarım önemlidir. Petzl Macera Parkı ürünleri bütün bu ihtiyaçları karşılamaktadır.

Macera parkları kataloğumuzu indirebilirsiniz:

Özel geliştirilmiş yenilikçi ürünler:

PANJI

Herkese uyabilir tek beden seçeneği, yüksek dayanımlı paslanmaz çelik tokalara sahip emniyet kemeri

VERTEX

Rahat ve güvenli yüksekte çalışma kaskı

TRAC PLUS

Yoğun kullanıma uygun, uzun zip-linelar için tasarlanmış düşürme önleyici donanıma sahip makara

JAG KURTARMA KİTİ

Macera parklarında gerekli durumlarda kullanılabilecek özel tasarımlı kurtarma kiti

İnnovasyon

Petzl'da innovasyon, ürün tasarımının kalbidir. Bu sayede üründen yüksek persormans, konfor ve dayanıklılık elde edilir. Bu detaylar kullanıcılar ile sürekli iletişim kurularak, onların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda şekillendirilir.

Dayanıklılık

Kullanılan ham maddelerin dayanıklı olması, hem kapalı ortamda hem de doğada kullanılan ürünlerin yüksek ömüre sahip olmasını sağlar. Petzl'ın kendi bünyesinde bulunan malzeme test laboratuvarında düzenli olarak malzemelerin normal dayanma sınırları üzerinde testler yapılmaktadır. Bu sayede güvenilir malzemeler ile son kullanıcının güvenliğini garanti altına almış oluruz.

Ergonomi ve Tasarım

Petzl, kullanıcıların rahat ve efektif hareket edebilmesi için ergonomik ve kullanımı kolay ürünler yaratır. Dizayn ve prototip sürecinden başlayarak, kullanıcıların maruz kalacağı riskler göz önüne alınarak ürünlerin güvenilirliği sürekli geliştirilmektedir.

Macera parklarındaki ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

YUKARI