NEWTON FAST Avrupa Versiyonu

NEWTON FAST; hafif, ergonomik ve kolay giyilebilen bir düşme önleyici emniyet kemeridir. Dolgulu omuz perlonları ve FAST LT tokalara sahip bacak halkaları sayesinde, iki ayakta yere temas ederken kemerin giyilmesine olanak tanır. Malzeme halkaları ve TOOLBAG malzeme çantası için tasarlanmış bağlantı noktaları sayesinde ekipmanlara istediğiniz zaman kolayca erişmenizi sağlar. Hem sternal (Göğüs) bağlantı noktasına hem de metal dorsal (sırt) bağlantı noktasına sahip olması NEWTON FAST emniyet kemerini farklı işlerde kullanım için ideal kılar. Avrupa ve Rusya standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.

 

Çıkış Tarihi: Mart 2021

DÜŞME ÖNLEYİCİ EMNİYET KEMERİ

FAST LT PLUS PLUS tokalar sayesinde tekrar ayarlama gereksinimi olmadan kemerin rahatlıkla giyilmesini mümkün kılar. Hafif ve güçlü sternal (göğüs) bağlantı noktası düşme önleme sistemlerinin bağlanmasına olanak tanır.

Dolgulu ve geniş açıklığa sahip omuz perlonları, kullanıcının boynunu tahriş olmasının önüne geçer.

FAST LT tokalara sahip bacak halkaları sayesinde kemer her iki ayak yere temas ederken ve tekrardan ayarlama gereksinimi olmadan giyilebilir.

Malzeme halkaları ve TOOLBAG malzeme çantası için tasarlanmış bağlantı noktaları sayesinde ekipmanlara istediğiniz zaman kolayca erişmenizi sağlar.

YUKARI