NEWTON FAST Uluslararası Versiyon

NEWTON FAST; hafif, ergonomik ve kolay giyilebilen bir düşüş durdurucu emniyet kemeridir. Dolgulu omuz perlonları ve FAST LT PLUS tokalara sahip bacak halkaları sayesinde, iki ayakta yere temas ederken kemerin giyilmesine olanak tanır. Malzeme halkaları ve TOOLBAG malzeme çantası için tasarlanmış bağlantı noktaları sayesinde ekipmanlara istediğiniz zaman kolayca erişmenizi sağlar. Hem sternal (Göğüs) bağlantı noktasına hem de metal dorsal (sırt) bağlantı noktasına sahip olması NEWTON FAST emniyet kemerini farklı işlerde kullanım için ideal kılar. Kuzey Amerika, Avrupa ve Rusya standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.

 

Çıkış Tarihi: Mart 2021

DÜŞÜŞ DURDURUCU EMNİYET KEMERİ

FAST LT PLUS tokalar sayesinde tekrar ayarlama gereksinimi olmadan kemerin iki ayak yere temas ederken rahatlıkla giyilmesini mümkün kılar. Hafif ve güçlü sternal (göğüs) bağlantı noktası düşme önleme sistemlerinin bağlanmasına olanak tanır.

Metal dorsal (sırt) bağlantı noktası, düşme önleme sisteminin bağlanmasına olanak tanırken; tekstil dorsal (sırt) bağlantı noktası sayesinde emniyet kemeri geri sarmalı düşme önleme sistemi ile birlikte de kullanılabilir.

Dolgulu ve geniş açıklığa sahip omuz perlonları, kullanıcının boynunu tahriş olmasının önüne geçer.

FAST LT PLUS tokalara sahip bacak halkaları sayesinde, iki ayakta yere temas ederken kemerin giyilmesine olanak tanır.

YUKARI