NEWTON Uluslararası Versiyon

NEWTON, hafif ve ergonomik bir düşüş durdurucu emniyet kemeridir. Renk kodlu perlon sistemi, NEWTON'u kullanımı kolay bir emniyet kemeri haline getirir. Malzeme halkaları ve TOOLBAG malzeme çantası için tasarlanmış bağlantı noktaları sayesinde ekipmanlara istediğiniz zaman kolayca erişmenizi sağlar. Hem sternal (Göğüs) bağlantı noktasına hem de metal dorsal (sırt) bağlantı noktasına sahip olması NEWTON emniyet kemerini farklı işlerde kullanım için ideal kılar. Kuzey Amerika, Avrupa ve Rusya standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.

 

Çıkış Tarihi: Mart 2021

Düşüş Durdurucu Emniyet Kemeri

FAST LT PLUS tokalar sayesinde tekrar ayarlama gereksinimi olmadan kemerin iki ayak yere temas ederken rahatlıkla giyilmesini mümkün kılar. Hafif ve güçlü sternal (göğüs) bağlantı noktası düşme önleme sistemlerinin bağlanmasına olanak tanır.

Renk kodlu perlon sistemi (sarı/siyah), emniyet kemerinin alt ve üst kısmının giyilmeden önce tanımlanmasını kolaylaştırır.

Metal dorsal (sırt) bağlantı noktası, düşüş durdurma sisteminin bağlanmasına olanak tanırken; tekstil dorsal (sırt) bağlantı noktası sayesinde emniyet kemeri geri sarmalı düşüş durdurma sistemi ile birlikte de kullanılabilir.

YUKARI